Web
Analytics
5 gier, w które musisz zagrać w 2019 roku | LowcaGier.pl

5 gier, w które musisz zagrać w 2019 roku

Już niebawem swoje premiery będą miały nowe gry przeznaczone na konsole, jak i komputery PC. Wybraliśmy 5 gier, w które po prostu trzeba zagrać w 2019 roku.

Days Gone

Najnowsza gra wyprodukowana przez Sony w pełni pokazuje możliwości, jakie oferują konsole do gier. Postapokaliptyczny klimat to nie jedyna zaleta tego tytułu. Fabuła opowiadająca o przetrwaniu w pochłoniętym śmiercionośnym wirusem świecie jest bardzo interesujące. Kamera umieszczona za plecami głównego bohatera pozwoli na dynamiczne podróżowanie, a także rozprawianie się z przeciwnikami. Na Days Gone warto czekać w 2019 roku.

Far Cry: New Dawn

Udana premiera piątej odsłony Far Cry sprawiła, że twórcy postanowili pójść za ciosem i stworzyć grę nawiązującą do wydarzeń z tej części. W New Dawn ponownie odwiedzimy dobrze znane lokacje. Fabuła będzie jednak opowiadać zupełnie nową historię, która będzie płynnie połączona z tym, co działo się w Far Cry 5. Miłośnicy rozwałki i dynamicznej akcji na pewno będą zadowoleni. Możliwości, jakie zaoferuje nowa gra są ogromne!

Metro Exodus

5 gier, w które musisz zagrać w 2019 roku

Metro Exodus jest już trzecią częścią znakomitej serii. Nowa wersja wciąż oparta jest o klimat postapokaliptyczny i trzeba przyznać, że producentom stworzenie takiej oprawy wyszło wyjątkowo dobrze. W odróżnieniu od innych odsłon Metro, tym razem gracze będą głównie poruszać się po powierzchni. Małą nowością jest zmienny cykl pogodowy, który urozmaica rozgrywkę. Metro Exodus z pewnością podbije szczyty rankingów gier w 2019 roku.

Anthem

5 gier, w które musisz zagrać w 2019 roku

Tym razem gra akcji z elementami RPG, która rozgrywa się w odległej galaktyce. Główny bohater będzie musiał eksplorować tajemniczą planetę, która skrywa niebezpieczne zwierzęta. Specjalnie zaprojektowany pancerze ma pomóc w ujarzmianiu bestii i realizacji wyznaczonych celów. Plusem nowej gry są elementy znane z tytułów MMORPG. Tworzenie postaci, rozbudowa, osiąganie kolejnych poziomów i walka z przeciwnikami - to wszystkie znajduje się w tej grze. Jeszcze większą frajdę w tym tytule zapewnia opcja kooperacji nawet z 4 graczami.

Resident Evil 2

5 gier, w które musisz zagrać w 2019 roku

Seria Resident Evil po odbiegającej od założonej konwencji części siódmej powraca do korzeni. Producent tym razem zrezygnował z tworzenia nowej historii i postanowił przedstawić tą z drugiej części gry wydanej w 1998 roku. Podobieństw do pierwowzoru jest tutaj niewiele i widać jak wiele pracy Capcom włożyło w stworzenie praktycznie nowej gry. Niesamowicie realistyczna grafika to mocna strona tego tytułu. Nie można zapominać o dynamice, niepowtarzalnym klimacie, a także ciekawej historii. Zremasterowany Resident Evil 2 to kompletna gra typu survival horror.