Web
Analytics
Najchętniej rozgrywane tytuły przez nastolatków | LowcaGier.pl

Najchętniej rozgrywane tytuły przez nastolatków

Telefony komórkowe i inne mobilne urządzenia to symbol naszych czasów. Służą już nie tylko do komunikacji czy nauki, ale także do rozrywki.

Przedstawiamy ranking najbardziej popularnych mobilnych  gier, w które chętnie grywają nastolatkowie. Sprawdź, czy znasz je wszystkie!

  • POU - to gra polegająca na opiece nad dziwacznym stworzonkiem przypominającym ziemniaka, za to bardzo uroczym! To współczesna wersja tamagotchi. Pou należy się opiekować, często sprawdzać co u niego słychać. Dzięki rozmaitym aktywnościom zdobywa się monety, które następnie można wydać na rozmaite dodatki, aby nasz mały przyjaciel był piękny, niepowtarzalny i zadowolony. 
  • DOMINATIONS - to gra z gatunku strategicznych, która polega na budowaniu dobrze prosperującego i prężnego imperium. Zaczyna się od powstania malutkiej osady  u zarania naszych dziejów i należy rozwijać ją sukcesywnie, aż po współczesne czasy. Zadanie do prostych nie należy, wymaga logicznego i przestrzennego myślenia.
  • POKEMON GO -gra, która motywuje do wyjścia z domu. Jej celem jest łapanie Pokemonów za pomocą telefonu w prawdziwych lokalizacjach. Nigdy nie wiadomo, gdzie można znaleźć Pokemona, miejsca naprawdę potrafią zaskoczyć. Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa szukając tych małych stworków!

Najchętniej rozgrywane tytuły przez nastolatków

  • FARM HEROES SAGA - gra logiczna polegająca na dopasowywaniu i układaniu warzyw i owoców w taki sposób, aby uniknąć ich stracenia na naszej farmie. W grze jest mnóstwo poziomów do zdobycia a wyniki można porównywać z wynikami przyjaciół. Gry z farmą w tle są wyjątkowo lubiane przez społeczność młodych graczy. 
  • WORLD CHEF - gra, która pozwala na stworzenie restauracji marzeń! Gracz wciela się w osobę zarządzającą lokalem. Musi podjąć decyzję, w której kuchni będzie się specjalizować, a następnie poprowadzić rozgrywkę tak, aby klienci byli bardzo zadowoleni a restauracja dobrze prosperowała. To prawdziwe wyzwanie dla przyszłych managerów i nie tylko!