Web
Analytics
Najlepsze darmowe gry na PC na rok 2019 | LowcaGier.pl

Najlepsze darmowe gry na PC na rok 2019

CS: GO

Counter Strike GO to jedna z najpopularniejszych strzelanek, jakie są dostępne za darmo. Gra oferuje rozbudowany tryb multiplayer, który pozwala rywalizować z innymi na wielu mapach. Zasady są proste - siły specjalne muszą zmierzyć się z terrorystami. Wygra drużyna z największą ilością punktów. W pokonaniu rywali pomocne są rozmaite bronie. Grywalność jest tutaj na najwyższym poziomie, dlatego warto spróbować swoich sił w tej kultowej strzelance.

Fortnite

Fortnite szybko stało się grą, która podbiła zarówno konsole, jak i komputery PC. Wprowadzenie nowego trybu Battle Royale sprawiło, że 100 graczy na jednej planszy okazało się strzałem w dziesiątkę. Grafika w komiksowym stylu to również ciekawa alternatywa i odskocznia od dobrze znanych tytułów. To bez dwóch zdań jedna z najlepszych gier na PC.

Dota 2

Najlepsze darmowe gry na PC na rok 2019

Gracz w Dota 2 wciela się w bohatera, który będzie musiał zmierzyć się z przeciwnikami na jednym, wielkim polu bitwy. Każda z dostępnych ponad 100 postaci charakteryzuje się innym stylem, co urozmaica rozgrywkę. Plusem jest równowaga rozgrywek oparta na w pełni darmowym modelu. Pomocne okazuje się zbieranie rozmaitych przedmiotów, ale warto dodać, że nie jest to niezbędne do pokonania przeciwników. Darmowa gra na PC charakteryzuje znakomita grywalność i ładna oprawa graficzna.

World of Tanks

Najlepsze darmowe gry na PC na rok 2019

Bitwy czołgów na ogromnych mapach stały się niesamowicie popularne, dzięki World of Tanks. To darmowa gra, która po raz pierwszy wprowadziła tak rozbudowane mapy. Do dyspozycji jest także cały arsenał czołgów pochodzący z okresu II Wojny Światowej. Tak naprawdę do rozgrywki nie potrzeba wydawać pieniędzy. Zdobywanie kolejnych poziomów jest łatwe i przyjemne. Jeśli nie grałeś jeszcze w World of Tanks, to koniecznie musisz spróbować swoich sił w tym tytule.

World of Warships

Studio Wargaming po sukcesie World of Tanks postanowiło stworzyć grę ze statkami w roli głównej. Ten tytuł wciąż pozostaje w wojennym klimacie przenosząc graczy na otwarte morze. Tam znajdują się prawdziwe maszyny z różnych okresów historycznych. Podobnie, jak w bliźniaczej wersji, można rozbudowywać swój arsenał o nowe bronie i technologie. Darmowa gra bardzo dobrze przyjęła się w środowisku graczy i aktualnie cieszy się sporą popularnością.

Final Fantasy XV

Świat Final Fantasy w kolejnej odsłonie jest przepełniony prawdziwą magią. W wersji online można budować miasta, zbierać surowce i szkolić jednostki do walki z przeciwnikami. Plusem jest możliwość zawierania sojuszy ze znajomymi. Final Fantasy XV to darmowa gra na komputery PC, która wyróżnia się bardzo ładną grafiką.

Neverwinter

Znakomita gra typu MMORPG oferuje przepiękny świat Dungeons&Dragons. Fabuła wciąga już od pierwszej minuty przez co ciężko się oderwać od wykonywania kolejnych zadań. Bardzo dobrze wypadają tutaj zróżnicowane klasy zaczynając od magów i kończąc na wojownikach. W tym tytule duży nacisk położono na społeczność graczy i interakcje. Dzięki temu w grze można spotkać wiele interesujących osób.