Web
Analytics
Najlepsze gry przeglądarkowe - ranking na 2019 | LowcaGier.pl

Najlepsze gry przeglądarkowe - ranking na 2019

Branża komputerowa jest dynamiczna - najlepszym tego dowodem są gry przeglądarkowe, które kiedyś były obiektem kpin, a dziś mogą bez żadnych kompleksów stawać do boju z produkcjami wysokobudżetowymi. Przyjrzyjmy się tym, które w roku 2018 okazały się bezkonkurencyjne.

10. Command & Conquer: Tiberium Alliances

Electronic Arts niezupełnie wie, co chce robić z tą klasyczną marką, ale decyzja o stworzeniu gry przeglądarkowej była jedną z nielicznych rozsądnych decyzji. Wspaniałe uniwersum i mechanika rozgrywki gwarantują kilka mile spędzonych godzin.

9. Quake Live

 Gry online na przeglądarkę mają tylko jedną godną uwagi pozycję na przeglądarkę i jest nią oczywiście Quake. Szalone tempo rozgrywki, bogaty arsenał, zapełnione graczami serwery - w ten świat bardzo łatwo jest się wciągnąć.

8. Akinator

To specyficzna gra - wymyślamy sobie hasło, a Akinator usiłuje nam udowodnić, że czyta w naszych myślach. Brzmi trywialnie? Z pewnością przestanie już po pierwszej rozgrywce, kiedy Akinator bez problemu odgadnie wymyślone hasło.

7. RuneScape

Ogromna gra MMO, której świat i wszelkie mechaniki są dostępne wygodnie z poziomu każdej przeglądarki. Zabawa na kilkaset godzin, piekielnie angażująca - zdecydowanie warto dać temu tytułowi szansę.

6. OGame

Ta gra ma już ponad 15 lat, a nadal cieszy się szaloną popularnością. To jedna z niewielu gier przeglądarkowych osadzonych w kosmicznej stylistyce - jest przy tym ogromnym MMO, w którym bawią się codzienine tysiące graczy.

 

Najlepsze gry przeglądarkowe - ranking na 2019

5. Margonem

To pozycja o tyle unikatowa, że została stworzona w całości przez polskie studio i jest rzetelną grą RPG - z własną mechaniką, światem i historią, którą można prześledzić od początku do końca poprzez przeglądarkę. Jeden z ambitniejszych projektów, jakie najlepsze gry przeglądarkowe mają do zaoferowania.

4. Drakensang Online

Drakensang to popularna w Niemczech seria gier RPG - jej wersja na przeglądarkę jest naprawdę godnym uwagi MMO, którym zdecydowanie warto się zainteresować.

3. Plemiona

Trudno o grę bardziej kultową dla polskich nastolatków od klasycznych Plemion. Prosta, ale bezkonkurencyjna w swojej kategorii. Polega na rozbudowie swojej osady, toczeniu wojen z innymi graczami i zawieraniu ewentualnych sojuszy - może brzmieć trywialnie, ale w praktyce to szalenie grywalny tytuł.

2. Might & Magic: Heroes Online

Heroes III na przeglądarkę? Czy ten karkołomny pomysł mógł wypalić? Okazuje się, że jak najbardziej. Gra nie ma oczywiście tej klasy, co jej genialny pierwowzór, ale jest bardzo przyjemnym substytutem i syndrom jeszcze jednej tury obowiązuje również w niej.

1. agar.io

Dowód na to, że prosty pomysł może być w praktyce genialny. Gra jest szalenie prosta, ale nieziemsko grywalna i można przy niej spędzić wiele emocjonujących godzin rozgrywki.