Web
Analytics
Gry, które będą hitami w 2019 roku | LowcaGier.pl

Gry, które będą hitami w 2019 roku

W 2019 roku pojawi się co najmniej kilka interesujących tytułów, które już przed oficjalną premierą zapowiadają się gorącymi hitami. Sprawdź, w jaki tytuł będzie warto zagrać.

Days Gone

Gra, która będzie dostępna wyłącznie na PS4 jest kolejnym powodem do kupienia konsoli firmy Sony. Postapokaliptyczny klimat już na zwiastunach sugerował, że będziemy mieć do czynienia z doskonałą grą akcji. Widać że producenci mocno dopracowali grafikę, jak i samą mechanikę. Duży realizm, ogromna ilość przeciwników i całkiem sporo otwarty świat - to największe zalety Days Gone. Ta gra niemal na pewno będzie hitem!

Resident Evil 2

Remastery gier zazwyczaj spotykają się z mieszanymi wrażeniami graczy. Z jednej strony fajnie wrócić do tytułu sprzed lat, jednak z drugiej producenci nie wysilają się zbyt mocno i nie oferują nic nowego. Capcom podeszło do tematu wskrzeszenia Resident Evil 2 nieco inaczej i tym samym otrzymujemy zupełnie nową grę zbudowaną na szkielecie poprzedniej generacji. Efektem tego jest powalająca grafika, wciągająca fabuła i cała masa kompletnie nowych elementów. Chociażby dlatego warto sięgnąć po tą grę!

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 mimo, że została zaprezentowana pod koniec 2018 roku to również i w 2019 będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Dziki Zachód dopracowany niemal w każdym calu zachwyca i sprawia, że chce się grać bez końca. Zdecydowanie to jedna z gier, która również będzie hitem.

The Last of US II

Od premiery pierwszej części The Last of US minęło kilka ładnych lat. To bez dwóch zdań jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów. Kontynuacja przygód Joela i Ellie doczekała się póki co dwóch zwiastunów. Nie zdradzają one zbyt wiele, ale już widać, że grafika powali konkurencję na łopatki. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsolę PS4.

Ghost of Tsushima

Trzecioosobowa strzelanka będzie osadzona w roku 1274. Akcja skupi się na feudalnej Japonii, gdzie będziesz musiał wcielić się w rolę wojownika walczącego w konflikcie zbrojnym. Oprócz świetnej grafiki producenci zapowiadają ogromną ilość broni do wyboru, a także doskonałą mechanikę. Na ten tytuł warto czekać!

Metro Exodus

Seria Metro może pochwalić się długą historią i kilkoma naprawdę udanymi odsłonami. Exodus to klasyczna strzelanka opowiadająca o postapokaliptycznej przyszłości. Główny bohater musi udać się na wyprawę przez zniszczone przez wojnę tereny wschodnie. Producenci postawili w tym tytule na rozbudowaną i bardzo długą kampanię fabularną, która zapowiada się wyśmienicie.

Far Cry New Dawn

Gry, które będą hitami w 2019 roku

Akcja kolejnej części Far Cry New Dawn toczy się bezpośrednio po wydarzeniach z Far Cry 5. Doskonale znane wszystkim Hope Country jest przepełnione łupieżcami, którzy tylko czekają, aby się z tobą rozprawić. Trzeba przyznać, że ta odsłona Far Cry zapowiada się równie ciekawie co poprzednie. Na pewno nie zabraknie tutaj ogromnej ilości pojazdów, broni czy innych elementów urozmaicających rozgrywkę.