Web
Analytics
Najlepsze gry Ubisoftu w 2019 roku (PS4, Xbox One, PC) | LowcaGier.pl

Najlepsze gry Ubisoftu w 2019 roku (PS4, Xbox One, PC)

Studio Ubisoft ma na swoim koncie kilka naprawdę udanych tytułów, które podbiły serca graczy. Producent nie zwalnia tempa i ciągle oferuje nowe, jeszcze ciekawsze gry. Wybraliśmy najlepsze tytuły dostępne na konsolę Xbox One, PS4 i komputery PC.

Watch Dogs 2

Druga odsłona przygód grupy hakerskiej Dedsec w porównaniu do części pierwszej została znacząco dopracowana. W efekcie otrzymujemy ogromne możliwości sterowania praktycznie wszystkim, co porusza się po San Francisco. Fabuła w tym tytule spadła na drugi plan, jednak to nie przeszkadza w świetnej zabawie. Wkradanie się do rozmaitych systemów elektronicznych dostarcza sporo frajdy. Na pochwałę zasługuje także przyzwoity multiplayer. Watch Dogs 2 to kompletna gra Ubisoftu, w którą warto zagrać na konsoli PS4, Xbox one lub komputerach PC.

Assassin’s Creed Odyssey

Najlepsze gry Ubisoftu w 2019 roku (PS4, Xbox One, PC)

Seria Assassin’s Creed ma za sobą bardzo burzliwą historię. Tak naprawdę Odyssey wprowadza szereg potrzebnych zmian, które pozwalają zapomnieć o niezbyt udanych produkcjach takich jak Unity czy Syndicate. Tym razem głównym tematem jest Starożytna Grecja, która prezentuje się znakomicie. Producent stanął na wysokości zadania i dopracował grafikę niemal do perfekcji. Dużą zaletą gry jest możliwość rozbudowy bohatera. W nowym Assassin’s Creed nie brakuje spektakularnych bitew i ciekawie poprowadzonej fabuły. To kompletna gra, która zachwyca pod każdym względem.

Tom Clancy’s The Division 2

Najnowsza część The Division 2 prezentuje się jeszcze lepiej od swojej poprzedniczki. W efekcie dostajemy świetną strzelankę z wieloma elementami typowego RPG. Tym razem elitarni żołnierze będą musieli realizować misję w Waszyngtonie. Nie zabraknie wizyty w białym domu czy dynamicznych potyczek z agresorami. The Division 2 to nie lada gratka dla fanów tego typu gier. Warto dodać, że tytuł ten oferuje tryb multiplayer.

Prince of Persia: Piaski czasu

Piaski Czasu nie są nową grą w dorobku Ubisoftu, ale ten tytuł zapisał się w pamięci graczy. Typowa gra zręcznościowa wydana w 2003 roku ponownie opowiadała o przygodach księcia Persji. Zarówno pod względem fabularnym, jak i wizualnym gra się mogła podobać. Prosta grafika nie odstraszyła graczy, a wręcz przeciwnie. System pokonywania map i walki z przeciwnikami był prosty i jednocześnie bardzo ciekawy. Zdecydowanie Piaski Czasu można zaliczyć do listy udanych gier.

Far Cry 4

Najlepsze gry Ubisoftu w 2019 roku (PS4, Xbox One, PC)

Far Cry 4 śmiało można nazwać jedną z najlepszych odsłon w historii serii. Fikcyjny świat o nazwie Kyrat wygląda pięknie, nawet po kilku latach od premiery. Niezwykle mocną stroną tej gry jest ciekawie opowiedziana fabuła. Zagadkowa kraina stopniowo odkrywa poszczególne tajemnice zachęcając jednocześnie do dalszej eksploracji. Oczywiście nie zabrakło tutaj rozmaitych broni, a także pojazdów ułatwiających pokonywanie poszczególnych odcinków. Otwarty świat jest ogromny, przez co gra nie nudzi się już po kilku godzinach.