Web
Analytics
5 najlepszych gier na Android | LowcaGier.pl

5 najlepszych gier na Android

Android jest bardzo popularnym systemem operacyjnym na mobilne urządzenia. Oferuje ogromne możliwości, również wśród dostępnych darmowych gier. Chcemy dzisiaj Wam przedstawić 5 najlepszych gier na ten system:

5 najlepszych gier na Android

  • LAST DAY ON EARTH: SURVIVAL - Gracz, dzięki tej rozgrywce, przenosi się do świata pełnego niebezpieczeństw. Zagrożenie stanowią nie tylko zombie, ale także do żywych osób należy zachować dystans. To gra typu survival, w której musimy się mocno postarać o to, aby przeżyć. 
  • HOMESCAPES - Gra, która łączy w sobie fabułę wraz z logiczną rozgrywką. Zadaniem gracza jest pozyskiwanie punktów za logiczne rozgrywki - układanie tzw. “klocków”, wtedy historia gry posuwa się do przodu a gracz może wpływać na renowację domu głównego bohatera, co jest ostatecznym celem gry. 
  • WORLDS OF WONDERS - Gra idealna dla wszystkich fanów słownych potyczek. W grze chodzi o to, aby układać kolejne słowa z liter, które mamy do dyspozycji. tłem w grze jest podróż po niesamowitych miejscach rozmaicie rozlokowanych geograficznie. Gra jest trudniejsza, niż może się wydawać. Wspaniale ćwiczy pamięć i logiczne myślenie a także fantastycznie powiększa zasób naszego słownictwa. Nauka poprzez zabawę - nie ma nic lepszego!
  • HORIZON CHASE - WORLD TOUR - Gra należy do typu tzw. zręcznościowych wyścigów.To gra, której stylistyka nawiązuje do początkowych gier samochodowych. mechanika sprawia wrażenie, że auto stoi w miejscu a przesuwa się jedynie tło. Kampanie wyścigowe rozgrywają się na całym świecie, przy rozmaitych warunkach pogodowych. Pozycja ta jest z pewnością bardzo nostalgiczna i wciągająca. 
  • STAR WARS: GALAXY OF HEROES - Gra nawiązująca do kultowej serii filmów. To strategiczna rozgrywka oparta na turowym systemie. Umożliwia graczowi utożsamienie się zarówno z pozytywnymi bohaterami, jak i tymi stojącymi po ciemnej stronie mocy.