Web
Analytics
Ulubione gry kobiet | LowcaGier.pl

Ulubione gry kobiet

W dzisiejszych czasach nie istnieje podział płciowy wśród graczy. Na rynku dostępnych jest wiele gier mobilnych, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dzisiaj skupimy się na grach, które z pewnością zasłużyły na miano ulubionych gier kobiet:

Ulubione gry kobiet

  • MY CAFE: RECIPES AND STORIES - gra, która polega na stworzeniu kawiarni marzeń. Gracz ma wpływ na jej wygląd, rozwój i zarobki. Wszystkiemu towarzyszy fabuła, która skupia się wokół losów oraz rozmaitych przygód mieszkańców miasteczka. Jest to w pewnym sensie gra strategiczna i nie należy do prostych. Przechodzenie na kolejne etapy trzeba planować i oszczędzać pieniądze oraz dokonywać mądrych wyborów. 
  • DANCING WITH THE STARS - gra przenosi w realia słynnego na całym świecie programu, skupiającego się na tańcu. W łamigłówkach należy dopasować trzy identyczne elementy - pozwala to odblokowywać kolejne ruchy taneczne. Tylko od gracza zależy, jak pójdzie mu taniec. Co tydzień organizowane są występy na żywo, podczas których taniec oceniają surowi sędziowie. Całości rozgrywki towarzyszy niesamowita aura, piękne stroje oraz porywająca do tańca muzyka. 
  • CANDY CRUSH SAGA - ulubieniec nie tylko kobiet! To gra logiczna, która polega na takim przesuwaniu na planszy różnych słodkości, aby przynajmniej trzy te same znalazły się w tym samym rzędzie lub kolumnie. Każdy z poziomów charakteryzuje inne wyzwanie, np. należy wykonać tylko określoną liczbę ruchów, aby ukończyć zadanie. 
  • THE SIMS MOBILE - gra, która kradnie serca kobiet od wielu lat, a przeniesienie jej na platformę mobilną jest spełnieniem marzeń wielu osób. The Sims to symulator życia, nazywany pół żartem, pół serio grą w Boga. W grze należy kierować życiem naszego Sima, albo całej rodziny, od podstawowych potrzeb, takich jak higiena czy sen, po spełnianie marzeń i celów zawodowych. 
  • TOWNSHIP - to strategiczna gra, należąca do gatunku city builder. Zadaniem gracza jest stworzenie wydajnego i wspaniale prosperującego miasteczka. Kolorowa, bajkowa sprawia, że gra jest bardzo przyjemna w odbiorze i wciąga na długie godziny.