Web
Analytics
Najlepsze gry na PC - 2018 | LowcaGier.pl

Najlepsze gry na PC - 2018

W 2018 roku pojawiło się wiele interesujących gier przeznaczonych na komputery PC. Do naszego zestawienia wybraliśmy najlepsze tytuły, które podbiły serca graczy.

Monster Hunter World

Monster Hunter World przez wielu graczy została okrzyknięta jedną z najlepszych gier na PC w 2018 roku. Przede wszystkim ten tytuł skradł serca graczy nie fabułą, a doskonałą mechaniką i ciekawymi przeciwnikami. Polowanie na potwory jest ciekawe i zróżnicowane. Jeśli lubisz gry, które są nastawione bardziej na walkę niż historię, to ten tytuł przypadnie Ci do gustu.

Assassin’s Creed Oddysey

Seria Assassin’s Creed po lepszych i gorszych odsłonach w końcu doczekała się naprawdę świetnej historii. Osadzona w czasach Starożytnej Grecji opowiada ciekawą historię i pozwala na odkrycie historycznych miejsc w niesamowitej oprawie graficznej. Dodatkowo lekko przeprojektowany system walki i wymagający przeciwnicy są jego bardzo mocną stroną.

Frostpunk

Najlepsze gry na PC - 2018

Gra łączy elementy przygodówki z dobrą strategią. Frostpunk zachwyca swoją oprawą graficzną, a także intuicyjną mechaniką. Przedstawienie XIX wiecznej Ziemi jest interesujące. Takiej historii na pewno jeszcze nie widzieliście. Gracz ma dużą swobodę podczas rozgrywki, również w kwestii podejmowania decyzji. To zdecydowanie jedna z najlepszych gier na PC w 2018.

Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4 różni się znacząco od swoich poprzedników. Twórcy przede wszystkim skupili się na rozgrywce wieloosobowej. Akcja gry jest bardzo dynamiczna, mapy spore, a ilość dostępnych broni ogromna. Do tego doliczmy świetną oprawę graficzną i mamy receptę na sukces. Każdy posiadacz komputera PC powinien zagrać w nowe Call of Duty.

World of Warcraft: Battle For Azeroth

Seria World of Warcraft zyskała tak dużą popularność, że twórcy nie mogą przestać wydawać nowych rozszerzeń. Siódmy już dodatek zaprezentowany w 2018 roku skupia się na rywalizacji Przymierza oraz Hordy. W nowej grze przyjdzie Ci walczyć na wielkim kontynencie, na którym znajduje się kilka mniejszych wysp. Dużym plusem gry są dwa nowe tryby pozwalające na większą eksplorację. World of Warcraft nie zawodzi oczekiwań nawet największych fanów.

Hitman 2

Agent 47 powraca po raz kolejny. Gra polegająca na eliminowaniu przeciwników z ukrycia przynosi nowe zadania, mapy, a także sposoby na pozbycie się wyznaczonych celów. Tak naprawdę w tej grze ciężko znaleźć jakiekolwiek minusy.

Forza Horizon 4

Dobre samochodówki na komputery PC można by policzyć na palcach jednej ręki. Forza Horizon 4 jest świetnym tytułem, który daje dużo frajdy z jazdy. Po raz kolejny można zobaczyć perfekcyjną oprawę graficzną oraz całą masę szybkich samochodów. Nieco ulepszona mechanika wpłynęła na zmianę warunków pogodowych, a także panujące warunki na trasie. Teraz jest jeszcze ciekawiej!

Fortnite: Battle Royale

Fortnite: Battle Royale z każdym rokiem staje się coraz popularniejszy. Liczba graczy w 2018 roku jeszcze się zwiększyła. Producenci cały czas pracują nad ulepszeniami i urozmaiceniami rozgrywki. Stabilne połączenie, 100 graczy na jednej planszy i ładna grafika - to największe zalety tego tytułu. Na komputerach PC gra się w Fortnite z dużą przyjemnością.