Web
Analytics
Najlepsze symulatory w 2019 roku | LowcaGier.pl

Najlepsze symulatory w 2019 roku

Symulatory gier pozwalają wczuć się w sterowanie pojazdem tak, jakby był prawdziwy. Wybraliśmy najlepsze tytuły, które są dostępne w 2019 roku. Sprawdź, w co warto zagrać!

War Thunder

Darmowa gra MMO skupia się na bitwach w powietrzu i trzeba przyznać, że producenci stworzyli tytuł idealny. Sterowanie samolotami nie należy do najprostszych, jednak dzięki temu można poczuć spory realizm podczas spektakularnych bitew w powietrzu. Zasiadając za sterami samolotu będziesz mógł poczuć się jak podczas konfliktu podczas II Wojny Światowej. Do wyboru są samoloty należące do Stanów Zjednoczonych, Rosji, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Japonii. Jeśli szukasz darmowego symulatora, to warto spróbować swoich sił w War Thunder.

Najlepsze symulatory w 2019 roku

Train Sim World

Train Sim World udowadnia, że podróżowanie pociągami wcale nie musi być nudne. Samo sterowanie lokomotywami nie należy do trudnych zadań. Trzeba przyznać, że pokonywanie kolejnych odcinków wyznaczonej trasy sprawia coraz więcej przyjemności. Ogromną zaletą tego tytułu jest możliwość wspólnej gry ze znajomymi w trybie multiplayer. Tutaj nie można się nudzić, bo możliwości są ogromne. Warto również wspomnieć, że Train Sim World został zbudowany na nowym silniku Unreal Engine 4, który sprawia, że grafika stoi na wysokim poziomie.

Farming Simulator 19

Seria, która podbiła serca zarówno starszych, jak i młodszych graczy. Symulator życia na farmie nie ogranicza się jedynie do sterowania pojazdami znajdującymi się w gospodarstwie. Gracze mogą normalnie uprawiać chociażby bawełnę, hodować zwierzęta czy tworzyć nowe narzędzia. Z czasem będziesz mógł rozbudować swoją farmę kupując kolejne ziemie i pojazdy. Gra stawia przede wszystkim na tryb dla jednego gracza, jednak jest on bardzo dobrze dopracowany.

F1 2018

Chciałbys zasiąść za sterami bolidu Formuły 1? Nic prostszego, F1 2018 to idealny symulator wyścigowy, który wymaga od graczy bardzo dobrego opanowania toru, jak i sterowania. Producenci oprócz aktualnych pojazdów przygotowali szereg historycznych maszyn z poprzednich sezonów. Szczególnie ciekawie zapowiada się tutaj tryb kariery dla jednego gracza. Tak naprawdę od początku do końca możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca F1.

Euro Truck Simulator 2

Najlepsze symulatory w 2019 roku

Euro Truck Simulator to doskonała gra dla miłośników motoryzacji. Tylko tutaj będziesz mógł poczuć się jak prawdziwy kierowca ciężarówki. Zasiadając za sterami potężnej maszyny będziesz pokonywał rozmaite trasy naszpikowane przeszkodami. Pasjonaci na pewno docenią obecność wielu pojazdów popularnych marek. Dodatkowo gracz może dowolnie modyfikować wygląd swojego pojazdu. Samo sterowanie jest przyjemne i można je opanować w kilkanaście minut. Symulator ciężarówki dysponuje także bardzo ładną oprawą graficzną.