Web
Analytics
Gry z kotami - ranking | LowcaGier.pl

Gry z kotami - ranking

Koty to wyjątkowe zwierzęta. Zawładnęły sercami ludzi na całym świecie. Zdominowały nasze domy oraz internet, który pełen jest memów, zdjęć oraz filmików z tymi wyjątkowymi stworzeniami.

Śmieszą nas zachowaniem i rozczulają. Jeżeli tak jak my nie wyobrażasz sobie dnia bez kociej obecności w Twoim życiu, zachęcamy do zapoznania się z rankingiem gier, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was! Gry łączy jedno - koty! 

  • CAT SIMULATOR: KITTY CRAFT - gra dla prawdziwych kocich freaków! Należy do gatunku zręcznościówek, w której gracz wciela się w rolę malutkiego kotka pełnego uroku. Gra polega na… byciu po prostu kotem. Chodzi się po domach, zwiedza ogrody, poluje na myszy i robi psikusy ludziom albo niszczy się sprzęty domowe. 
  • CAT QUEST - to gra RPG z otwartym światem, która zawiera sporą dawkę komedii. Akcja gry umiejscowiona jest w krainie fantasy zwanej Felingrad. Zamieszkują ją głównie koty. Gracz wciela się w rolę kota, którego przeznaczeniem jest bycie Pogromcą Smoków i musi uratować przed nimi świat. 
  • HELLO KITTY JEWEL TOWN MATCH 3 - Ulubienica dzieci i kobiet, urocza biała kicia jest tu główną postacią. To logiczna gra polegająca na dopasowaniu przynajmniej trzech elementów do siebie.Poza logicznymi zmaganiami umożliwiono także sukcesywne dekorowanie własnego domu. Poziomów do pokonania jest blisko 100. 

Gry z kotami - ranking

  • NAUGHTY KITTIES - CATS BATTLE - zadaniem gracza jest poprowadzenie sfory kociąt, które mają nadprzyrodzoną moc. Kotki muszą chronić planetę oraz walczyć o sprawiedliwość ze sforą kosmitów. 
  • MY TALKING TOM -  gra polegająca na wirtualnej adopcji kota Toma. Na początku gry znajdujemy go w pudełku, następnie musimy się nim porządnie zaopiekować! Należy go karmić i się z nim bawić. Na potrzeby Toma zarabia się grając w mini gry. To nowoczesna wersja tamagotchi.  Gra jest z pozoru dość prosta i banalna, ale bardzo wciąga!