Web
Analytics
Xbox Live - darmowa subskrypcja na 1 miesiąc | LowcaGier.pl

Xbox Live - darmowa subskrypcja na 1 miesiąc

Subskrypcja Xbox Live umożliwia dostęp do ekskluzywnych tytułów i materiałów. Chciałbyś wykorzystać pełny potencjał swojej konsoli nie płacąc za abonament? Sprawdź, jak zdobyć darmową subskrypcję na 1 miesiąc!

Dołącz do Gamehag i zgarnij subskrypcję Xbox Live

Abonament Xbox Live to propozycja skierowana do posiadaczy konsoli firmy Microsoft. Wykupienie subskrypcji pozwoli Ci na grę ze znajomymi po sieci, a także strumieniowanie rozgrywki na żywo. Dodatkowo, co miesiąc otrzymasz zestaw darmowych gier obejmujących takie kultowe tytuły jak Halo 3 czy Gears of War. Jeśli masz konsolę Xbox One to zdecydowanie warto mieć taki dodatek. Rozgrywka będzie przyjemniejsza, a Twoja biblioteka powiększy się o dodatkowe tytuły.

Cena subskrypcji jest niestety wysoka, jednak mamy sposób, który pozwoli Ci zdobyć ją zupełnie za darmo. Załóż bezpłatne konto na Gamehag i zacznij zarabiać Kamienie Dusz. Unikalne punkty możesz zdobyć grając w wybrane przez siebie tytuły. Oferta gier jest ogromna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynając od prostych gier przeglądarkowych, a kończąc na rozbudowanych grach charakteryzujących się doskonałą grafiką i ogromnymi możliwościami.

Wykonuj zadania, baw się i wygrywaj

Xbox Live - darmowa subskrypcja na 1 miesiąc

Wiele gier dostępnych na Gamehag oferuje rozmaite zadania, za wykonanie których otrzymasz Kamienie Dusz. Czasami wystarczy zalogowanie do aplikacji lub wykonanie ważnej misji i kolejne punkty wpadają na Twoje konto. Zdobycie darmowej subskrypcji na 1 miesiąc nie jest wcale trudnym zadaniem. Bawiąc się jednocześnie masz szansę zdobyć niezbędną ilość Kamieni Dusz.

Jedziesz autobusem, jesteś w szkole, a może masz przerwę w pracy? W takim razie ściągnij aplikację i wykonuj poszczególne misje. Okazji na zdobycie Kamieni Dusz jest naprawdę wiele. Pamiętaj, że Gamehag to także ogromna społeczność graczy. Dołączając do niej i udzielając się w dyskusji zostaniesz wynagrodzony Kamieniami Dusz.

Zbieranie Kamieni Dusz to łatwa droga do subskrypcji Xbox Live

Dzięki Kamieniom Dusz zdobędziesz subskrypcję Xbox Live na 1 miesiąc zupełnie za darmo. Graj w gry, bierz udział w konkursach i odbieraj swoje nagrody. Będąc kreatywnym upragnione Kamienie Dusz zdobędziesz jeszcze szybciej. Wejdź do gry już teraz i rozpocznij niesamowitą przygodę. Czekają na Ciebie gry strategiczne, MMO, wojenne czy zręcznościowe. 

To odebrania jest także wiele innych nagród. Chciałbyś skorzystać dłużej z abonamentu Xbox Live? W takim razie zagraj i odbierz 3 lub 12 miesięcy subskrypcji. Na Gamehag zdobędziesz także gry takie jak Forza Horizon 4, Battlefield V czy Fallout 76.