Web
Analytics
Playstation Network Plus - darmowa subskrypcja na PS | LowcaGier.pl

Playstation Network Plus - darmowa subskrypcja na PS

Subskrypcja Playstation Plus umożliwia grę ze znajomymi po sieci, a także dostęp do wielu ekskluzywnych dodatków. Nie chcesz płacić za abonament? Sprawdź, jak zdobyć klucz do Playstation Plus całkowicie za darmo.

Ciesz się darmową subskrypcją Playstation Plus

Playstation Network Plus - darmowa subskrypcja na PS

Playstation Plus to specjalny abonament przeznaczony dla posiadaczy konsoli Playstation 3 oraz Playstation 4. Aktywna subskrypcja umożliwia grę przez internet ze znajomymi, a także dostęp do rozmaitych dodatków, w tym także gier. Niestety największym minusem tego abonamentu jest bardzo wysoka cena. Na szczęście mamy dla Ciebie sposób, który pozwoli na zdobycie go bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Jedyne co musisz zrobić, to założyć konto na stronie gamehag.com i zacząć grać. Po rejestracji otrzymasz dostęp do setek darmowych gier przeznaczonych na komputery, tablety, a także telefony. Za każdą grę i wykonywanie poszczególnych zadań dostaniesz Kamienie Dusz. Po zebraniu odpowiedniej ilości będziesz mógł wymienić je na swoją subskrypcję Playstation Plus za darmo. To świetny sposób na połączenie dobrej zabawy i wymarzonych nagród.

W jaką grę powinieneś zagrać, aby otrzymać darmową subskrypcję Playstation Plus?

Na stronie Gamehag każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz wybierać spośród gier RPG, Strategii, MMO, Logicznych, a także Wojennych. Wiele tytułów możesz pobrać bezpośrednio na swój komputer i cieszyć się wysokiej jakości grafiką 3D. Jeśli chciałbyś zagrać kilka szybkich rund, to gry przeglądarkowe 2D będą dla Ciebie idealnym wyborem. Za każde wejście do danej gry otrzymasz odpowiednią ilość Kamieni Dusz. To jednak nie koniec! Każdy tytuł ma przewidziane specjalne zadania, które możesz wykonywać. Za ich wykonanie otrzymasz dodatkowe Kamienie Dusz i przybliżysz się do zdobycia wymarzonej, darmowej subskrypcji Playstation Plus. Baw się, zdobywaj nowe rangi i rywalizuj z innymi graczami. Na Gamehag nie będziesz nudził się ani przez minutę.

Są także inne sposoby na zarabianie Kamieni Dusz

Brakuje Ci dosłownie kilku Kamieni Dusz? Na Gamehag masz możliwość ich zarabiania na wiele różnych sposobów. Spodobała Ci się jakaś gra? Świetnie! W takim razie możesz napisać jej recenzję i zgarnąć za nią kolejne Kamienie Dusz. Udzielaj się na Forum, dyskutuj z innymi graczami lub wykonuj dodatkowe zlecenia. Za to również otrzymasz punkty niezbędne do zdobycia darmowej subskrypcji Playstation Plus. Sam zdecyduj, jak chcesz otrzymać swoje Kamienie Dusz.

Jak odebrać subskrypcję na PS?

Jeśli zebrałeś odpowiednią ilość Kamieni Dusz, to wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Odbieraj Nagrody”, gdzie czekać będzie na Ciebie darmowa subskrypcja Playstation Plus. Swoje Kamienie Dusz możesz wymienić na 365 lub 90 dni darmowego abonamentu PS Plus. Tak naprawdę regularnie grając w swoje ulubione gry, bardzo szybko uzbierasz wymaganą ilość punktów do zdobycia swojej nagrody. Nie czekaj i już teraz rozpocznij swoją przygodę na Gamehag.