Web
Analytics
Najlepsze gry komputerowe 2018: najlepsze tytuły dla Ciebie | LowcaGier.pl

Najlepsze gry komputerowe 2018: najlepsze tytuły dla Ciebie

Ilu graczy na świecie, tyle upodobań odnośnie gier. Niektórzy lubią gry solowe, od początku do końca rozkoszując się fabułą. Inni z kolei uwielbiają gry, w których mogą zmierzyć się z realnymi przeciwnikami. Rok 2018 był naprawdę owocny pod względem dobrych, wartych uwagi gier.

Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed: Odyssey w odróżnieniu od ponad 20 poprzednich części i dodatków okazał się genialną przygodową grą akcji z elementami RPG i skradania. To bez wątpienia jeden z najlepszych tytułów 2018 roku dla fanów nie tylko serii Assassin’s Creed ale i przygodowych RPG pokroju Wiedźmina 3

Frostpunk

Frostpunk stworzony przez polskie studio to gra łącząca w sobie elementy przygodowe, survivalowe i RTS. Jest fabularnie osadzona w zimnym, postapokaliptycznym świecie, połączona z ciekawym klimatem alternatywnej rzeczywistości. Miłośnicy survivalu, strategii i przygodówek znajdą w tym tytule coś, czego szukali.

Najlepsze gry komputerowe 2018: najlepsze tytuły dla Ciebie

Detroit: Become Human

Gra Detroit: Become Human to gra z pogranicza interaktywnego filmu i niepokojącej przygodówki. Gra jest dziełem wydawcy znanego z Fahrenheit, Heavy Rain czy Beyond Two Souls. Gra wybiła się fantastyczną, futurystyczną fabułą i przepiękną realistyczną grafiką.

Battlefield V

Fani strzelanek FPS i doskonałych serii gier wojennych szybko zakochali się w Battlefield V. Ta osadzona w czasach II Wojny Światowej gra oferuje zarówno tryb fabularny, jak i multiplayer czy tryb battle royale. Ładna grafika, doskonale odzwierciedlona fizyka świata i mnogość misji to coś, co wyróżnia Battlefield V.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption to trzecia część serii Red Dead, a zarazem prequel historii z pierwszego Redemption. Gra była długo wyczekiwana, jednak warta każdej minuty tego czasu. Ta osadzona w XIX-wiecznej Ameryce Północnej gra akcji powaliła na kolana nie tylko fanów poprzednich częśći gry, ale i całej serii GTA.

Powyższa lista przedstawia tylko kilka z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych tytułów różnych gatunków z roku 2018. Gier w zeszłym roku pojawiło się znacznie więcej. Każdy z całą pewnością znajdzie coś dla siebie.