Web
Analytics
Najlepsze gry imprezowe, jakie znajdziesz na Steamie | LowcaGier.pl

Najlepsze gry imprezowe, jakie znajdziesz na Steamie

W serwisie Steam znajduje się wiele gier, w które będziesz mógł zagrać ze swoimi znajomymi na jednym komputerze lub w sieci lokalnej. Wybraliśmy najciekawsze tytuły, które zapewniają świetną rozgrywkę przez wiele godzin.

Screencheat

Bardzo fajna strzelanka, która umożliwia grę ze znajomymi na podzielonym ekranie. Aby pokonać przeciwników trzeba spoglądać co chwilę na ich ekran. Dzięki temu zlokalizujesz swojego kolegę i wyeliminujesz go z dalszej gry. Screencheat to masa doskonałej zabawy i szereg ciekawych broni dostępnych do zdobycia. Do gry na komputerach PC może przystąpić aż 4 graczy. Do wyboru jest 10 bardzo ciekawych i różniących się od siebie aren. Rozgrywka została podzielona na kilka wariantów, co jest bardzo fajnym dodatkiem. Twoi znajomi będą zachwyceni!

TowerFall Ascension

Typowa gra 2D, która już od pierwszych chwil urzeka swoją prostotą. Łucznicy dostępni w tym tytule przy pomocy tylko tej jednej broni muszą pokonać swoich przeciwników. Dużym utrudnieniem jest ograniczona liczba strzał, dlatego trzeba bardzo dobrze celować i nie marnować okazji. Na szczęście jest na to sposób! Z ciał zabitych bohaterów można odzyskać dodatkowe strzały. Gra pozwala na udział maksymalnie 4 zawodników w lokalnej grze sieciowej. Opanowanie sterowania zajmuje dosłownie chwilę, dlatego nawet niedoświadczeni gracze będą mogli czerpać z niej przyjemność.

SpeedRunners

Gra imprezowa dostępna na Steamie łączy elementy popularnych zręcznościówek i wyścigówek. Superbohaterowie dostępni w grze rywalizują ze sobą, o to który z nich jako pierwszy pojawi się na miejscu zbrodni. Poszczególne mapy są naszpikowane przeszkodami, dlatego nie zawsze łatwo jest wygrać z rywalami. W sumie do wyboru jest 50 bohaterów, a także wiele gadżetów utrudniających bieganie. W grze może wziąć udział maksymalnie czterech graczy. Im więcej osób, tym lepsza zabawa!

Portal 2

Najlepsze gry imprezowe, jakie znajdziesz na Steamie

Portal 2 nie jest najnowszą grą, ale jako imprezowa gra imprezowa sprawdza się świetnie. Fabuła opiera się na historii sztucznej inteligencji, która wraz ze swoją towarzyszką chce uciec z laboratorium. Wydostanie się nie będzie prostym zadaniem. Gra wymaga od graczy zręczności, a także umiejętności taktycznego myślenia. Każdy poziom jest dosłownie naszpikowany zagadkami i niebezpiecznymi przeszkodami. Czasami, niektóre elementy mogą okazać się bardzo pomocne w ucieczce. Portal 2 szczególnie sprawdza się do gry kooperacyjnej. Wspólnie ze znajomym będziesz bawił się doskonale!

Castle Crashers

Kolejna gra, którą można zaliczyć do grona nieśmiertelnych klasyków. Tytuł z komiksową oprawą graficzną opowiada historię czterech rycerzy. Ich zadaniem jest odzyskanie skradzionej figurki. Na drodze pojawi się cała masa przeciwników, których będą musieli pokonać. W Castle Crashers poziom trudności jest raczej umiarkowany. Liczy się tutaj przede wszystkim dobra zabawa. W rozgrywce maksymalnie mogą wziąć udział cztery osoby.