Web
Analytics
Jak zarabiać grając w gry? | LowcaGier.pl

Jak zarabiać grając w gry?

Wielu graczy marzy o tym, aby móc połączyć swoje hobby z formą zarobku. Dla jednych wydaje się to niemożliwe, inni znaleźli w tym sposób na życie. Jak się okazuje zarabianie na grach nie jest niemożliwe. Drobne bonusy za granie i niewielkie wpłaty pieniężne dosłownie “leżą na ziemi”. Oto kilka z najpopularniejszych metod.

Branie udziału w turniejach to chyba jedna z najpewniejszych form zarobku. W wielu miastach, na konwentach czy spotkaniach fanów znaleźć można starcia w FIFA, League of Legends czy Call of Duty. Biorąc udział w tego typu wydarzeniach można nie tylko wygrać ciekawe prezenty ale i nagrody pieniężne.

Jak zarabiać grając w gry?

Wiele osób “wybiło się” zaczynając od potyczek przez internet albo podczas turniejów. Czasem bowiem okazuje się, że ktoś jest naprawdę świetnym graczem z wybitnymi wynikami w grze. Mając naprawdę doskonałe wyniki warto rozejrzeć się za możliwościami i rozpocząć swoją karierę w e-Sport. Biorąc udział w e-Sportowych turniejach można zyskać nie tylko gotówkę ale i sławę.

Stworzenie grupy fanów przez otwarcie kanału na YouTube lub Twitch to kolejna ciekawa forma promocji i możliwość zarobku. Otwierając swój kanał w sieci możemy streamingować swoje codzienne rozgrywki, reklamować dokonania, tworzyć poradniki do gier czy instrukcje, jak przejść jakiś poziom. Im więcej fanów tym więcej możliwości. Instalacja przycisków dla sponsorów, patronów i fanów chcących przekazywać datki szybko okazuje się dobrym posunięciem.

Powyższe metody wymagają od nas udziału w turniejach czy różnorodnych działań. Istnieją jednak sposoby na drobny zarobek, które nie wymagają dodatkowej “pracy”. Różnorodne portale pozwalające na zdobywanie nagród w zamian za granie są dostępne na wyciągnięcie ręki. Między innymi w Gamehag granie w gry, wykonywanie zadań i misji, czy nawet udzielanie się na forum są nagradzane punktami wymiennymi na nagrody. Po zebraniu konkretnej ilości punktów m